Prosinec 2011

So much for my happy ending!

27. prosince 2011 v 23:28 | Páťa |  Deník mojí smutné existence :(
skoro každý hce šťastný konec, ale já se ho asi nedočkám!
jo, na patnáctku pesimistka, ale, ať se snažim jak se snažim, nevychází ni to, a to se ho jen zeptán jestli nepujde ven, kdybych se zeptala ,,hele, nechceš se mnou chodit?´´ tak mě bude mít za blázna, je mi strašně, mám z toho depku!
co mam sakra dělat abych upoutala něčí pozornost??
teď je cool chodit ven po tmě... koho potkám vedne, toho neznám, každej koho znám chodí vin po setmění... jak pak někoho ulovit?!
kolem mě se množej párečky, a mě už je zase smutno! já chci tak někoho, někdo kdo mi bude rozumět, kdo mě bude mít rát atd.... :´(
asi podám návrh na zakázání romanťáků v celé čr, a možná i ve světě, objímání a líbání na veřejnosti,...
třeba mi pak bude líp!

prosím, kdo to čtete, držte mi palce, ať mi to vyjde! prosím! já už to nezvládám :(

24.12.2011

24. prosince 2011 v 1:41 | Páťa
24.12 2011
poslední dobou si uvšdomuju, že jedinej kdo o mě kdy stál byla ona, byla jediná, kdo se na mě za patnáct let ještě nikdy nevykašlal....
před deseti minutami přišel otec domů, přestože měl odpolední a měl se vrátit kolem půl jedenácté, vrátil se o půl jedné, zašel si ne dvě piva jako obvykle, mamka, která mu celou tu dobu volala, co je snim, lítala po b\tě vystrašená, že jí nezvedá mobil, mě taky ne.
co se vrátil domů mamka upustila... začala mu nadávat, proč nezvedá mobil atd.,...
najedl se a odešel.
šel pryč, nevím jak, a skoro ani kam, asi do starýho baráku, kde jsme do nedávna bydlely, než odešel měl blbý kecy o tom, že spadne strop, a že bude rád.

už zase!!!!

už po druhý za blbejch patnáct let se na mě vykašlal. jedinej koho mám je ona, je jediná na koho je tady celkem spoleh.
je to hnusnej pocit když víte že o vás nestojí ani vlastní otec když si přihne, a já začínám pochybovat o tom, jestli mě měl kdy rád.
připadá mi, že je radši se svými rádoby přátely než s náma.

a právě asi dnes o vánocích končí moje šťastný období plné smíchu a výhod, jestli mě teď přátelé nepodržej, jsem na prášky, nezvládnu to...

NEJDE TO!!

už nemůžžu dál :´(

Bombový týden!!! ...zatim :D

8. prosince 2011 v 20:11 | Páťa |  Deník mojí smutné existence :(
paráda, vyvlíknu se ze školy!!! sice na tři hodiny, ale je mezi nimy i matika, ze ktreré se má psát, takže třikrát hurá srdíčkovému dni!!!
zítra je totiž školní akce, kdy budeme chodit po náměstí a obtěžovat slušný lidi s tim, jestli nechtějí koupí srdíčka přispět k boji proti rakovině!!! ta škola se mi začíná líbit čím dál víc!!! to už je asi třetí akce za poslední měsíc!! první bylo prodávání vánočních hvězd (kytek) za účelem sbírky pro nemocný děti, nevim, bylo to napsaný nějak odborněji, ale jednalo se taky o rakovinu, potom den otevřených dveří, kterej byl tohle úterý, a my měli čtyři hodiny, jenže jsem blbá a přihlásila jsem se ještě s jednou kámoškou, že budeme hlídat učebnu němčiny, takže jsme zkončili po čtvrté hodině ale my dvě jsme tam kejsly ještě dvě hodiny, ale dneska nám za to profesorka donesla žvejky a čokoládovou deli, taťka na to řekl že se zase předali, ale já jsem ráda že si vzpoměla :D
včera byla stávka, takže se první hodinu nešlo do školy, jen já to zase nevěděla.... no, nebyla jsem sama, a ze sedmi hodin se nakonec vyklubaly čtyři, protože učitelé měli odpoledne školení o první pomoci, takže super, o dnešku to moc říct nemůžu, normální čtvrtek s odpoledkou... BLÉÉÉÉ!!! ale zítrá!!!! ulejvárna na tři hodiny! :D já se tak těšim :DD

Utrpení s přáteli? jsou to vůbec přátlé?

2. prosince 2011 v 21:24 | Páťa |  Moje kecy :D
chceš něco? zavolej si!
1) drahá K1 se rozhodla že jedeme do olomouce, k1, k2, s, miláček k1, celá žhavá vidět je jak spolu někde... MucQ prej se jedem podívat na hejčín, o tom nepadlo ani slovo!!! takže bych to nevěděla, kdybych nezavolala s, ale! s je u k1, to je bájo, jsou spolu snad častěj než
S a A, už mě to švte, cejtim se vyřazená z kolektivu, ony si pořád jezdí ze školy autem, jelikož se tam vlezou jen ony... divim se že jim to není blbý, chci vidět, co budou dělat až budu bydlet ve stejným městě, kam se teď stěhujem... do konce roku tam snad budeme bydlet.

2) já ztrácím víru v lidstvo!!!! všichni jsou stejný jako kdysi, a mě to zraňuje pořád stejně, i když bych už měla být zvyklá... chce se mi zařvat na ně, ať už si do**** konečně vyberou co chtěj! já chci jen mít partu přátel, když už si ji našla i vondráčková, a sradostí o tom zpívá... já to chci taky někdy zazpívat, ale podle pravdy!!!

3) je mi líto že na mě pořád kašlou, mrzí mě to, a asi hlavně proto, že jsem si vybrala střední podle nich, jo, jsme na stejným gymplu, bohužel, měla jsem jít někam jinam, hlavně sama, spolíhat se jen na sebe, to bych měla udělat...

4) mrzí mě i to, že já jim pomůžu, když můžu, ale ony se na mě vykašlou, a díky nim budu mit blbý známky, jen proto že to chápou a nechtěj mi to vysvětlit?! nas****!!!

5) vždycky na ně čakám, ale jednou jsem si šla po škole odskočit, když jsem byla skoro v šatně zahlídla jsem je z okna, jak si jdou!! bezemě! přitom s se může po**** když na ni nikdo nečeká, takže na ně taky nečekám, od teď!!!

poradíte mi, co byste dělali na mým místě? co si o tom myslíte?
 

Co je vlastně Evanscence za žánr?!! může mi to někdo objasnit? Dík!!

2. prosince 2011 v 20:02 | Páťa |  Moje kecy :D
je prosinec, a brzo budou vánoce....
přesto o nich tenhle článek nebude...
šmejdim si tak na internetu, až zase vlezu na krásná.cz nějakej článek o předávání cen v americe.... a o5 se tam v komentářích řeší jestli je Amy Lee gothička, nebo ne.... ALE MĚ UŽ TO NEBAVÍÍÍÍ třičtvrtě světa tvrdí že je, a jedna čtvrtina jim to vyvrací, ( a z toho se brzo pozvracíím ;) )
prostě a jednoduše, koupila jsem si nové cd evanescence, okopíruju si ho do pc, a zapnu internet, když tohle udělám, vždycky se mi doplmí údaje o cd, a tady se objevilo, že je to METAL!! takže jestlliže se to tam napsalo, tak to asi je, nemusí být všechny jejich cd metalový, ale tohle pravděpodobně je, já osobně se v tom nevyznám, ale zbožňuju, když někdo píše že je to rock, přitom to JE metal,... no prostě zbožňuju tyhle hádky, MOHL BY MI TO NĚKDO VYJASNIT? ale někdo kdo se v tom orientuje, děkuji.!